MojAndroid

Jedna z najväčších hudobných streamovacích služieb bude po novom zarábať aj na videoreklamách, ktoré sa majú zobrazovať neplatiacím používateľom. Spoločnosť má pripravené dva druhy reklám, ktoré budú cielené na používateľov mobilných zariadení a desktopových počítačov, či notebookov.  Pre mobilných používateľov sú pripravené 15-30 sekundové videospoty. Za pozrenie takejto reklamy na oplátku získate 30 minút neprerušovaného počúvania, ktoré by inak rušili audio reklamy známe aj z doterajšieho používania Spotify. Slúžba takýmto spôsobom dokáže efektívne cieliť reklamu pre viac ako 30 miliónov používateľov, ktorí jú využívajú bez platenia.

Druhý typ reklám je určený pre desktopy, kde bude používateľom zobrazovaná videoreklama podobným spôsobom ako doteraz, s tým rozdielom, že namiesto zvuku im bude ponúknuté video. Partnermi týchto reklám budú v začiatkoch spoločnosti ako Coca-Cola, Ford, McDonald’s, NBC Universal Pictures, Kraft/Mondelez, Nike, Sprint, Target a Wells Fargo.

Zdroj: spotify

8.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

7 odpovedí na “Spotify má videoreklamy, získate za ne 30 minút počúvania”

Pridaj komentár

+