MojAndroid

Hudobná služba Spotify prichádza s novou „akciovou“ ponukou pre rodiny. Spotify Family, ako sa nová ponuka nazýva, umožňuje spojiť päť nezávislých Spotify Premium účtov na jednu faktúru, pričom prednosťou je samozrejme výhodnejší poplatok.

Všetky účty združené v Spotify Family našťastie zostávajú samostatné, to znamená, že každý používateľ má svoje pôvodné prihlasovacie meno, svoju históriu počúvaných skladieb, odporúčania a playlisty. Rodič sa teda nemusí obávať, že sa mu v návrhoch objaví Justin Bieber a podobné perly popkultúry:-) Členovia takejto skupiny samozrejme môžu počúvať svoju hudbu v tom istom čase, takže nie sú nijako obmedzovaní.

Samostatný Spotify Premium účet stojí v USA 9,99 dolára, pri Spotify Family je cena odstupňovaná podľa počtu členov skupiny – pre dvoch bude stáť 14,99, pre troch 19,99, pre štyroch 24,99 a piatich 29,99 dolára. Celosvetovo má byť nová ponuka Spotify Family dostupná v priebehu nasledujúcich týždňov.

Doplnené: Služba Spotify Family je už dostupná aj na Slovensku. Ceny pre našu krajinu sú nasledovné:

  • 2 používatelia – 8,99 eura
  • 3 používatelia – 11,99 eura
  • 4 používatelia – 14,99 eura
  • 5 používatelia – 17,99 eura

Zdroj: theverge.com, press.spotify.com

31.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+