MojAndroid

Spotify je skutočne obľúbenou aplikáciou pre zdieľanie a legálne prehrávanie hudby. Ponúka vám free model aplikácie s reklamami a ďalšími kompromismi alebo tiež platený model, pomocou ktorého podporíte tvorcov aplikácie, ale aj samotných skladieb. Teraz si vývojári chystajú ďalšie prekvapenie a aplikácia má priniesť v najbližšej aktualizácií podporu špeciálnych čiarových kódov.

Náš tip
Spotify pravdepodobne plánuje vyrobiť vlastný hardvér. Má ísť o nositeľné zariadenie

Podľa technologického portálu Techcrunch by sme sa viac informácií mohli dozvedieť už 8. mája. V princípe dostáva každá skladba k svojmu albumu svoj unikátny čiarový kód. Ten môžete skenovať prostredníctvom fotografického rozšírenia aplikácie Spotify. Skenovať môžete buď priamo z prostredia aplikácie na nejakom zariadení alebo aj snímku obrazovky, ktorú vám poslali vaši priatelia.

Náš tip
Facebook Messenger pridáva podporu pre ovládanie Spotify, Apple Music už čoskoro

Uverejniť jednoduchý obrázok s kódom môže byť skutočne jednoduchou a užitočnou funkciou pre zdieľanie hudby. Používate aplikáciu Spotify? Páčilo by sa vám nové rozšírenie so špeciálnymi čiarovými kódmi? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidcentral, techcrunch

6.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+