MojAndroid

Švédská streamovacia služba Spotify patrí na našom trhu k najpopulárnejším službám svojho typu a na Android platforme sa ju márne pokúša zosadiť z trónu služba Google Play Music, ktorá bude čoskoro natrvalo nahradená službou YouTube Music. Spotify za to vďačí širokému výberu interpretov, dostupnosti na všetkých platformách a hlavne dobrému rozhraniu svojej aplikácie. Tá sa neustále vyvíja a čoskoro sa dočká ďalšej užitočnej funkcie. Pribudnúť by mala možnosť dočasne stlmiť alebo zablokovať konkrétneho interpreta.

Pokiaľ sa vám nejaký interpret nepáči, tak vám na jeho zablokovanie bude stačiť konkrétne tlačidlo. Pri celkovom zablokovaní interpreta ho nebude možné vidieť v žiadnom rebríčku, playliste a služba nebude upozorňovať ani na jeho chystaný album. Nová funkcia sa už objavila u niektorých používateľov iOS zariadení. Spoločnosť novou funkciou pravdepodobne reaguje na aféru R. Kellyho, ktorý bol obvinený zo sexuálneho obťažovania. Napriek jeho odstráneniu z oficiálnych playlistov bolo možné R. Kellyho naďalej prehrávať. Blokovanie by sa nemalo týkať pesničiek, v ktorých interpret vystupuje ako hosť.

Náš tip
Facebook umožnil Netflixu, Spotify a ďalším spoločnostiam prístup k vašim súkromným správam
23.1.2019
Zdroj: TheVerge

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+