MojAndroid

Komunita, ktorá stojí za najpopulárnejšou streamovacou službou Spotify prekonala začiatkom roka veľmi slušné číslo 60 miliónov a neustále rastie. Značná časť používateľov pristupuje k službe prostredníctvom mobilných aplikácií a preto sa v Spotify zameriavajú na ich kontinuálne vylepšovanie. S tým však súvisí aj testovanie nových verzií aplikácie, čoho sa teraz môžete stať súčasťou aj vy. Spotify totižto oznámilo spustenie verejného beta testovania, na ktoré si však musíte poslať žiadosť a čakať na schválenie. Pridať sa môžete na tejto adrese.

spotify

 

Pre prihlásenie sa do programu je potrebná registrácia na fóre služby a vyplnenie jednoduchého formulára s vašim e-mailom a Spotify používateľským menom. Nie je však známe, akým spôsobom sa záujemcovia vyberajú a ani maximálny počet testerov.

Prihlásením do programu tak získate prístup k najnovším funkciám, ktoré spoločnosť pre svojich používateľov pripravuje a svojou spätnou väzbou navyše pomôžete pri vylepšovaní aplikácie alebo pri odstraňovaní chýb. V tejto chvíli si môžete vďaka najnovšej beta verzii užiť podporu mobilnej aplikácie s Chromecast.

Zdroj: Spotify

10.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+