MojAndroid

Streamingová hudobná služba Spotify sa teší obrovskej podpore svojich fanúšikov. Od založenia v roku 2008 si prešla dlhou cestou a dnes ju aktívne využíva viac ako 170 miliónov ľudí po celom svete, z toho je prémiovými predplatiteľmi aktuálne približne 75 miliónov užívateľov.

Hudobná služba expanduje a zaznamenáva stále väčší záujem o prémiový účet. Jedným z hlavných dôvodov úspechu môže byť ten, že Spotify neprepadlo úplne reklamám a nevyužíva naplno svoj marketingový potenciál. Ústretovosť voči používateľom je jedna vec, no tvorcovia sa však nemôžu uspokojiť, pretože konkurencia, hlavne v podobe Apple Music, nikdy nespí.

Práve z tohto dôvodu prichádza na Spotify dlho žiadaná funkcia. Používateľ bude mať konečne možnosť usporiadať si jednotlivé piesne v playliste podľa seba. Funkcia patrí k tým základným, no v Android aplikácii pre spomínanú streamovaciu službu bolo celý ten čas v playliste nemožné zvoliť vlastné poradie piesní. Spotify oznámil, že na podpore funkcie pracuje a v najbližšej aktualizácii, by mala byť dostupná pre všetkých používateľov aplikácie.

30.6.2018
Zdroj: XDA

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+