MojAndroid

Dlho očakávaná aktualizácia Spotify s “tmavšou témou” (alebo ak chcete, “Dark theme”) sa tri týždne po svojom debute na platforme iOS dostala konečne aj na Android. Táto aktualizácia však neprináša len nový vzhľad Spotify. Užívateľské prostredie je odteraz prepracovanejšie, spolu so sviežou typografiou a novými ikonkami, a podľa vývojárov Spotify: “Aplikácia na prehrávanie hudby nikdy nevyzerala tak dobre.”

Spotify

Ako som už spomínal, nové grafické prostredie nie je jedinou zmenou v Spotify. Zmenili sa aj funkcie playlistu. Vďaka týmto inováciám možete svoje skladby organizovať ešte jednoduchšie. A to nie len do predvolených albumov, ale aj do vlastných “oblastných” zložiek.

“Vylepšili sme tiež možnosť vyhľadávania,” nešetria chválou na svoju stranu vývojári populárnej streamovacej aplikácie. “Bez ohľadu na to, či hľadáte niečo, pri čom jednoduchšie zaspíte, či perfektný playlist, u nás to všetko nájdete.” Ako vlastne funkcia vyhľadávača v Spotify funguje? Používateľom umožňuje preskúmať novú hudbu na základe stôp skladieb, ktoré počúvali v minulosti. Priaznivcov takéhoto vyhľadávania teda určite poteší fakt, že ani táto funkcia neostala bez povšimnutia vývojárov a pracuje odteraz omnoho presvedčivejšie.

Konečne sa teda aj staré dobré Spotify dočkalo zmien, ktoré určite potrebovalo. Či už je to príjemnejšie grafické prostredie alebo vylepšenie niektorých funkcií – dovolím si tvrdiť, že toto bol jednoznačne krok vpred a streamovacia aplikácia si tak môže získať množstvo nových priaznivcov. Čo hovoríte na nové Spotify vy? Potešili vás zmeny, alebo naopak, sklamali? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch.

Zdroj: Cultofandroid.com

30.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+