MojAndroid

V obchode Play sa v posledných hodinách objavila aktualizácia na obľúbenú hudobnú aplikáciu Spotify. Tá vo verzii 3.0 prináša niekoľko vylepšení v oblasti dizajnu a rozloženia ovládacích prvkov. Zmenou prešla domáca obrazovka, ktorá ponúka viac miesta pre ovládacie prvky, nové tlačidlá v hornej časti a taktiež náhľad albumov skladieb, ktoré nasledujú, prípadne ste ich už počuli. Veľkou zmenou prešiel aj miniprehrávač, ktorý po novom uvidíte po stlačení tlačidla v tvare šípky v ľavom hornom rohu. Miniprehrávač ponúka iba tlačidlo pre zastavenie a opätovné spustenie skladby, zatiaľ čo medzi jednotlivými skladbami prepínate gestom doľava alebo doprava.

spotify

Vľavo stará, vpravo nová verzia aplikácie Spotify

spotify-miniplayer

Takto si po novom prepnete v Spotify skladby

Náš tip
50 MUST HAVE Android aplikácie: Spotify (12.časť)

Ak vám aktualizácia na Spotify 3.0 ešte neprišla, môžete si aplikáciu stiahnuť a nainštalovať pomocou nižšie priloženého APK súboru. Ak tak urobíte, tak nám nezabudnite napísať, aké ďalšie zmeny ste v novej verzii aplikácie Spotify postrehli.

Spotify-v-3-0.apk (19,76 MB)

Zdroj: AndroidPolice

12.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+