MojAndroid

Všetkým fanúšikom mobilných hier na platforme Android prinášame veľmi zaujímavý tip, pri ktorom si odpočiniete od akčných strieľačiek alebo zabíjania zombie-kov a potrápite si aj svoje logické uvažovanie. Pomerne nový titul Sporos sa teší z veľkého záujmu v obchode Google Play a ponúka skutočne výborný nápad, rozsah úrovní ako aj neustále narastajúcu obtiažnosť.

Sporos logická Android hra

V každej úrovni je vašou úlohou rozsvietiť niekoľko rôzne usporiadaných buniek za pomoci odlišných “semiačok” nazvaných Sporos. Každý Sporos dokáže obsadiť susedné bunky do rôznych smerov a len vhodným umiestnením, dokážete obsadiť celé pole a prejsť danú úroveň. Princíp hry sa len tažko opisuje, no najlepšie ho pochopíte z prezentačného videa, ktoré nájdete nižšie. Autori uvádzajú, že hra vyžaduje kombináciu zručností, šťastia a logiky a aby ste uspeli, budete musieť vykonávať experimenty ako vedci v laboratóriu a majú aj pravdu. Verzia, ktorá je dostupná zdarma ponúka až 100 úrovní, ktorých obtiažnosť pomaly narastá. Vrámci vnútroherných nákupov si budete môcť zakúpiť doplnkové kolá, ktorý je celkovo viac než 500.

Sporos logická Android hra Sporos logická Android hra Sporos logická Android hra

Sporos ponúka veľmi zaujímavý herný princíp a zabaví vás na niekoľko dní. Všetky dôležité aspekty, ako je grafika, hudba, hrateľnosť sú na vysokej úrovní a hra má veľmi dobré predpoklady stať sa veľmi úspešnou. Ak sa rozhodnete Sporos vyskúšať, môžete si ho stiahnuť bezplatne v obchode Google Play, kliknutím na nižšie uvedený widget.

Verzia: 1.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.21
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+