MojAndroid

Zdá sa, že spoločnosť LG sa začala zameriavať na produkty, ktoré podporujú LTE siete a nasadila vysokú podporu obdobným zariadeniam. Najnovším zariadením, ktoré LG začne produkovať už v priebehu niekoľkých týždňov má byť LG Optimus G s podporou LTE 2 sietí.

Telefón LG Optimus G by mal mať podľa dostupných informácií zo zdroja 2 GB RAM, čo poteší mnohých používateľov a výkonom by sa mal priblížiť takému zariadeniu, ako je Samsung Galaxy S III, vďaka štvorjadrovému procesoru. Optimalizácia aplikácií v kombinácii so štvorjadrovým procesorom by mala zaručiť dokonalejší multitasking.

LG Optimus G by mal mať ďalej 4,7 palcový IPS True HD displej a hlavný fotoaparát s 13 megapixlovým rozlíšením. Prostredie by malo byť v podobe Optimus UI 3.0. Dostupný by mal byť na domácom trhu nasledujúci mesiac, teda počas septembra, neskôr aj v ostatných krajinách.

Zdroj, foto: LG, Asiatoday.co.kr

22.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+