MojAndroid

Aplikácia Splashtop THD je najnovšie dostupná v Android Markete pre tablety s Nvidia Tegra 3 a Androidom 4.0 alebo Android 3.1 . Aplikácia Splashtop THD je určená na prepojenie zariadení v domácej sieti, konkrétne ňou spojíte váš počítač so zariadeniami cez WiFi a môžete tak zdieľať plochu zariadenia. Istý čas sa, vo verzii pre smartfóny, objavila iná verzia úplne zadarmo aj v obchode s aplikáciami GetJar.

Môžete počúvať hudbu, prehliadať internet, sledovať filmy a dokonca, čo je novinka, aj hrať hry priamo na Vašom tablete.

Pre bezchybný chod musíte mať dostatočné vybavenie a to predovšetkým tablet s pomerne vysokým výkonom a WiFi router s rýchlym prenosom dát. V prípade, že nepoužívate WiFi, tak budete potrebovať dostatočne rýchle dátové pripojenie cez 3G sieť. Dôležitý je tablet s Tegra 3 a Androidom 4.0 alebo 3.1.

Zdroj, foto: Android Market

Splashtop THD
Splashtop
Verzia 1.0.0.1 (1. 3. 2012)
Veľkosť 3,8 MB
3.1+

5,23 €

 

3.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+