MojAndroid

Mobilné hry majú potenciál zaujať široké spektrum fanúšikov aj vďaka tomu, že tu nájdeme veľké množstvo rôznych žánrov. Niekomu vyhovujú akčné hry, niekto iný si rád potrápi mozgové závity nad hádankou a niekto ďalší si rád zajazdí na rýchlom aute v pretekoch. Rôznorodosť žánrov nepozná hranice, čo si zrejme povedali aj vývojári novej hry Space Grunts. Tá skvelo kombinuje prvky ťahovej a akčnej hry, vďaka čomu si budete môcť užiť napätie a skvelú akcie a zároveň sa nebudete musieť trápiť so zložitým ovládaním na dotykovom displeji.

Hra sa odohráva v roku 2476 a na Mesiaci sa práve budujú základne, ktoré stavia vesmírna federácia. Jedna zo základní vysiela núdzový signál, no nie je jasné, odkiaľ presne signál pochádza. Preto sa musíte vydať na Mesiac a zistiť, čo spôsobuje problém. V ceste vám ale bude stáť množstvo nepriateľov a prekážok vrátane robotov, bezpečnostných systém, dronov a mimozemšťanov. Nie všetko v hre ale bude vašou prekážkou. Postupne budete musieť vylepšovať svoju výbavu, aby bolo napredovanie jednoduchšie a rýchlejšie. Budete si môcť kupovať rôzne pomôcky, výbušniny, hračky či vylepšenia zbraní.

V priebehu hry pritom môžete naraziť na nové zbrane, ktoré vám výrazne pomôžu v napredovaní. Práve rôznorodosť zbraní a vylepšení je veľmi zaujímavou súčasťou hry a aj tieto prvky sa postarajú o to, že sa vám hra nezunuje ani po dlhšom čase. Okrem toho môžete v hre naraziť na skryté miestnosti, tunely, chodby či predmety, ktoré musíte preskúmať a zistiť, či vám v napredovaní pomôžu, alebo sú len ďalšou zákernou prekážkou. Pixelová grafika a svetelné a zvukové efekty dotvárajú tradičnú atmosféru hry, ktorá si získala veľa fanúšikov na platforme Steam a teraz konečne prichádza aj na Android. Iba do konca víkendu môžete hru získať v 50% zľave za 2,39 EUR, no musíte sa poponáhľať, pretože neskôr sa cena zvýši na dvojnásobok. Odmenou vám ale bude kvalitná hra bez akýchkoľvek ďalších nákupov, takže presne viete, za čo zaplatíte.

Verzia: 1.7.1
Aktuálna cena: 4,79 €
Verzia: 1.7.1
Aktuálna cena: 4,79 €

Zdroj: Android Community

6.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+