MojAndroid

Populárna aplikácia na rozpoznávanie hudby SoundHound bola aktualizovaná na verziu 5.0. Používatelia, ktorí si novú verziu nainštalujú sa môžu tešiť na celý rad vylepšení. Medzi nimi nechýba nové používateľské prostredie, ktoré vylepšuje domácu obrazovku aplikácie nie len po funkčnej stránke. Po  spustení aplikácie na vás čaká nové tlačidlo SoundHound, pod ktorým nájdete interaktívny výber piesní v niekoľkých kategóriách. Môžete tak zistiť aké sú aktuálne najhorúcejšie novinky medzi používateľmi SoundHound alebo piesne, ktoré sú najviac zdieľané na sociálnych sieťach.

Novinkou je tiež integrácia streamovacej služby Spotify, ktorá však u nás zatiaľ nefunguje. Okrem toho nová verzia údajne prináša aj vylepšenia výkonu pri rozpoznávaní hudby.

SoundHound
SoundHound Inc.
Verzia Závisí od zariadenia (7. 6. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

Zadarmo
SoundHound ?
SoundHound Inc.
Verzia Závisí od zariadenia (7. 6. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

3,83 €

Konkurenciou pre SoundHound je aplikácia Shazam, ktorá je na Google Play tiež dostupná zadarmo. Ktorá z nich je lepšia sa dozviete z nášho Android Duelu SoundHound vs Shazam – Android DUEL | aplikácie pre rozpoznávanie audio Shazam a SoundHound (2.časť).

8.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+