MojAndroid

Spoločnosť Anker uvádza na trh nové TWS slúchadla Soundcore Liberty 3 Pro, ktoré prinášajú oproti predošlej generácii viacero vylepšení. Informáciu priniesol portál GSMArena.

Výrobca podstatne vylepšil zvuk a priniesol pokročilejší režim ANC

Najväčším vylepšením je režim potlačenia hluku ANC (Active Noise Cancellation). Tá využíva 6 mikrofónov a funkciu HearID, ktorá podľa tlaku v uchu presne nastaví profil ANC pre konkrétneho používateľa. Súčasťou ANC je aj transparentný režim s troma módmi – plným, zosilňujúcim len ľudské hlasy alebo tretím, ktorý kombinuje zosilňovanie ľudských hlasov a zoslabovanie zvukov prostredia.

Foto: GSMArena.com
Foto: GSMArena.com

Slúchadla podporujú aj viacbodovú konektivitu a AI funkciu pre odhlučnenie šumu pri telefónnych hovoroch. Pre čistý zvuk je prítomná podpora  LDAC kódeku a certifikácia Hi-Res Audio Wireless. Anker tiež aktualizoval vlastnú konštrukciu slúchadiel Astria Coaxial Acoustic Architecture (ACAA) na verziu 2.0. Vďaka tomu ponúknu silnejšie basy, vylepšené stredy a výšky, ako aj rozšírenie zvukovej scény.

Nechýba ani vodeodolnosť alebo bezdrôtové nabíjanie

Prítomný je aj ekvalizér cez aplikáciu Soundcore vo vašom smartfóne. V nej si tiež môžete aktivovať funkciu 3D Surround Sound a nastaviť dotykové tlačidlá na slúchadlách, ktorými ovládate hudbu a prijímate hovory. V aplikácii je tiež možné nastaviť vlastný profil v spomínanej funkcii HearID pre režim potlačenia hluku.

Foto: GSMArena.com

Telo slúchadiel má nový dizajn pre pohodlnejšie držanie v ušiach a certifikáciu vodeodolnosti IPX4 proti dažďu. Slúchadla vydržia prehrávať hudbu na jedno nabitie až 8 hodín a nabíjacie puzdro predlží výdrž na celkovo 32 hodín. Po 15 minútach nabíjania získa používateľ 3 hodiny prehrávania. Puzdro sa dá nabíjať USB-C káblom a aj bezdrôtovo. Soundcore Liberty 3 Pro sa budú v Európe predávať za cenu 140 eur.

Náš tip
Chybná aktualizácia na Android 12 znefunkčnila niektoré modely zo série Xiaomi Mi 11
10.10.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+