MojAndroid

V zahraničí veľmi populárna služba SoundCloud má už dlhšie svoju vlastnú Android aplikáciu. Tá sa dočkala aktualizácie na verziu 2.3.0, ktorá okrem menších zmien a vylepšení prináša aj úplne novú funkciu – možnosť editovania hudby priamo v mobilnom zariadení. Môžete teda strihať celé klipy alebo im pridať nejaký jednoduchý efekt, dostupná je aj možnosť pozastavenia a znovu-pustenia skladby.

Novú funkciu priameho editovania využijú hlavne kreatívni jedinci, pre ktorých je portál SoundCloud domovskou stránkou. Zo svojho Android zariadenia odteraz môžu spraviť kreatívny nástroj pre vytváranie vlastnej hudby, čo mení úplne princíp tejto aplikácie. Hoci nejde o žiadny prepracovaný a precízny editor hudby, veríme, že sa používatelia tejto aplikácie potešia. Pokiaľ sa vám aplikácia vo vašom Android zariadení ešte neaktualizovala, spravte tak manuálne, napríklad pomocou nášho odkazu na Play Store nižšie.

  

Verzia: 2018.03.22-release
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2018.03.22-release
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+