MojAndroid

SoulCraft je RPG hra, ktorá poskytuje vynikajúci grafický engine aj hrateľnosť spojené so zaujímavým príbehom v jednej bezplatnej Android hre. Donedávna bol tento výnimočný kúsok dostupný len pre Tegra zariadenia v Tegra Zone, no autor MobileBits GmbH sa rozhodol umiestniť svoju hru aj na Google Play Store pre všetkých, nie preto, že by si hra vyžadovala in-app nákup, táto hra nemá ani reklamy – ide o otvorenú beta verziu. Na Play Store nájdete dve verzie tejto výbornej hry – SoulCraft – pre všetky Android zariadenia, a SoulCraft THD, ktorého prípona indikuje špecifikáciu pre Tegra zariadenia.

” Ľudstvo stojí na pokraji odhalenia večného života. Anjeli a démoni podpísali zmluvu, že na svete nastane apokalypsa, aby sa ho mohli zmocniť. Je len na vás, za koho budete hrať – môžete bojovať za anjelov, ktorí sa snažia zlikvidovať čo najviac démonov, aby nadvláda spadala pod ich krídla alebo si zvoliť inú rasu, démonov či ľudí (obe už čoskoro dostupné). Pomôžete odvrátiť apokalypsu alebo zavrhnete ľudstvo do záhuby? “

Vaša úloha v tejto hre je na RPG žáner celkom jednoduchá – prechádzajte levely pomocou zabíjania všetkého, čo sa okolo vás hýbe, čím získate aj zručnosti a schopnosti, ktoré vám pomôžu pri ďalšom boji. Môžete si upravovať zbrane, výzbroj aj magické schopnosti, aby ste získali viac sily na porazenie súpera. Dej je situovaný do reálnych miest ako Rím, Benátky, Hamburg, New York či dokonca Kambodža a lokality budú časom určite pribúdať. V mestách nájdete hordy démonov, ktorí čakajú na súboj so “svätými bojovníkmi”. Víťaz bude viesť armádu s cieľom vyplieniť všetky ľudské obydlia. Boje medzi rasami prebiehajú až v 5 herných módoch –   run, arena, hellgate, crystal defense a boss fights. V boji si môžete pomáhať obrovským množstvom rozličných zbraní, výzbroje či zaklínadiel. Využite všetky dostupné možnosti boja, inak bude mať váš protivník výhodu!

Keďže je hra dostupná zatiaľ len v beta verzii, nezávislí autori pracujú na jej finálnej verzii a vylepšeniach. Pomôže im každý feedback, preto ak môžte, zapojte sa do rozvoja tohoto herného titulu aj vy. Čím viac ľudí pomôže, tým skôr si budete môcť vychutnať finálnu verziu tejto výbornej RPG hry. Zatiaľ si môžete stiahnuť dostupné bezplatné verzie SoulCraftu pomocou našich widgetov nižšie.

 

SoulCraft
MobileBits GmbH
Verzia Závisí od zariadenia (29. 3. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

Zadarmo

SoulCraft THD
MobileBits GmbH
Verzia Závisí od zariadenia (29. 3. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

Zadarmo

      

    

Zdroj: AndroidCommunity, Google Play Store

30.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+