MojAndroid

Štúdio Sony Pictures pravidelne zverejnuje na svojom YouTube kanále trailery na pripravované filmové tituly. Fanúšikovia sa tak môžu naladiť na pripravované novinky už vopred. Teraz sa tam však objavil celý film a zadarmo, čo rozhodne nie je štandardom Sony Pictures a ani platformy YouTube. Išlo o zámerné zverejnenie snímky?

Náš tip
YouTube dostane „obraz v obraze“ aj vo svojej bezplatnej verzii. Dorazí aj ku nám na Slovensko?
Náš tip
YouTube algoritmus spôsobuje používateľom vrásky na čele, nové videá nie sú zoradené chronologicky

KHALI THE KILLER

Zverejnený bol celý film “KHALI THE KILLER,” ktorý má pod svojimi krídlami práve štúdio Sony Pictures, navyše s označením “TRAILER.” Na poskytnutí filmového titulu online by nebolo nič zvláštne, za menší poplatok si môžu používatelia vychutnať streamovacie služby od Google alebo služby ako Hulu, Netflix či HBO GO. Tento filmový titul bol však zverejnený ako štandardné video na YouTube kanále Sony Pictures. Aktuálne sa na kanále už nenachádza a Sony starostlivo zahladilo všetky stopy. Portál Gizmodo však stihol vyhotoviť screenshot priamo z prehrávania celého filmi v rámci služby YouTube.

Snímka obrazovky odhaľuje prítomnosť celého filmu s označením “TRAILER.”

Aktuálne si môžu fanúšikovia pozrieť film len prostredníctvom služby Vudu. Ostatné služby ho zatiaľ v ponuke nemajú. Napriek tomu. streamovacie služby sú vhodnou alternatívou voči pirátskemu sťahovaniu alebo kopírovaniu DVD nosičov. Čo si o vzniknutej situácii myslíte vy? Ide o plánovaný únik z dôvodu možnej propagácie filmu? Alebo nastala len obyčajná chyba na strane štúdia Sony Pictures? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
4.7.2018
Zdroj: engadget.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+