MojAndroid

Spoločnosť Sony si na výstavu IFA v Berlíne priniesla celý rad zaujímavých nových zariadení. Rad Xperia Z5 znovu prináša vylepšenia v mnohých smeroch, no ani tri nové smartfóny nezastavili výrobcu, ktorý teraz podľa všetkého pripravuje ďalší smartfón z tejto rodiny zariadení.

Nová Xperia Z5 Ultra by mala nadviazať na Xperiu Z Ultra, ktorá bola svojho času jedným z najväčších smartfónov na trhu. Aj najnovší model by mal ponúknuť 6,44-palcový displej, no tentokrát pôjde o panel so 4K rozlíšením. Okrem toho zaujmú aj ďalšie špecifikácie – procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, 23 MP fotoaparát a batéria s kapacitou 4000 mAh.

Ak by sa tieto predpoklady naplnili, šlo by o skutočné monštrum po rozmerovej aj výkonnostnej stránke. Samozrejme, takéto zariadenie nie je pre každého, no už aj originálna Xperia Z Ultra si zaslúžila veľa pozornosti a nový model s takýmito prémiovými špecifikáciami by zrejme nezaostával.

Zdroj: phandroid via GSMarena

8.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

7 odpovedí na “Sony Xperia Z5 Ultra so Snapdragonom 820 príde možno budúci rok”

  1. Osobne vlastním Sony Xperia Z Ultra a som nadmieru spokojný. Ak to bude fakt pravda a Z5 Ultra sa skutočne objaví na trhu tak si ju kúpim aj keď vašim prognózam neverím. Veľa krát som sa Vašou stránkou sklamal.

      • ja ju mam tiez ako sekundarny vodotesny mobil a neskutocne ma zabija ze nema led vzdau. Inak jej okrem pomalosti a nekvalitneho fotoaparatu nemam co vytknut a velkost sa mi zda akurat do mojej ruky.
        asi by som si ju kupil aj ja ak by nechali specifikaci ip67.

Pridaj komentár

+