MojAndroid

Testy odolnosti nie sú nikdy príjemné, no všetkých zaujíma, ako v nich zariadenie dopadne. Tentokrát sa potešia fanúšikovia spoločnosti Sony, ktorí si môžu overiť, ako dopadol v extrémnom teste smartfón Sony Xperia Z5 Premium. Ide o prvé zariadenie so 4K displejom a my ho aktuálne testujeme u nás v redakcii. Pozrite si video, v ktorom sa bude ohýbať, lámať a rozbíjať.

Ako ste vo videu mohli vidieť, slabým miestom tohto smartfónu je ochranné sklo fotoaparátu, ktoré vlastne nie je sklom, ale plastom, ktorý sa dokáže veľmi rýchlo poškriabať. Samotný zadný kryt, v ktorom je fotoaparát vsadený, je však dostatočne odolný a dokáže zvládnuť aj hrubšie zaobchádzanie. Horšie to však je s testom ohýbania, v ktorom Sony Xperia Z5 Premium jednoducho zlyhala. Aj napriek tomu ale musíme povedať, že Sony Xperia Z5 Premium je výborný smartfón s množstvom pozitív. Viac vám o ňom prezradíme v podrobnej recenzii, ktorú pre vás pripravujeme.

Zdroj: JerryRigEverything

27.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+