MojAndroid

V posledných dňoch sme boli svedkami úniku viacerých dohadov o nových zariadeniach spoločnosti Sony. Na verejnosť unikli dokonca prvé správy o pripravovanej Sony Xperii Z5, a to nebola predstavená ešte ani Xperia Z4. Tú by však nakoniec mohol nahradiť inovovaný model Xperia Z3 Neo, ktorý sa pravdepodobne objavoval na všetkých tých uniknutých fotografiách. Podľa najnovších informácií sa ho Sony chystá predstaviť už budúci týždeň v pondelok.

Zatiaľ nie je nič oficiálne potvrdené, Sony totižto mediálnu udalosť popisuje slovami, ktoré Xperiu Z4, či Z3 Neo vôbec nespomínajú. Skôr ide o všeobecný popis, ktorým prezrádza, že spoločnosť predstaví nové zariadenia. Vzhľadom na predchádzajúce úniky však nevieme o žiadnom inom smartfóne alebo tablete, ktorý by mohol byť odhalený. Sony Xperia Z4 by tak prišla v čase uvedenia vlajkových lodí HTC One M9, LG G4, či Samsungu Galaxy S6. Veľké dizajnové zmeny však neočakávame, zmeny sa udejú skôr pod kapotou, kde má byť použitý výkonnejší čip Snapdragon 810, fotoaparát s rozlíšením 20,7 MPx, či 4GB pamäte RAM. Čo sa týka rozlíšenia displeja, informácie naznačujú príchod dvoch verzií, s jemnosťou 1080 x 1920 alebo 1440 x 2560 pixelov. Či to tak naozaj bude sa dozvieme možno už 20. apríla.

Náš tip
Toto je Sony Xperia Z4. Unikli fotografie

Zdroj: pocketnow

15.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+