MojAndroid

V posledných rokoch sa prostredníctvom Youtube rozšírila mánia testovania odolnosti nových modelov smartfónov. V prvom rade sú to droptesty, testy odolnosti voči poškriabaniu, testy životnosti vo vode alebo kontroverzná odolnosť voči streľbe zo zbrane. S príchodom iPhonu 6 sa vytvorila nová kategória tzv. bend testov, kde sa sa smartfóny skúšajú voči mechanickému namáhaniu.

Youtuber, ktorý vystupuje pod prezývkou adrianisen sa však odtrhol od všetkých zabehnutých konceptov a smartfóny testuje vo vlastných podmienkach a to ponorením do Coca-Coly a natieraním Nutelly. Je jednoduché si predstaviť scenár, v ktorom si svoj smartfón nechtiac oblejete Coca-Colou a vzhľadom na deštruktívny charakter tejto limonády (o ktorom častokrát počujeme), vás výsledok bude zrejme zaujímať. Natrieť smartfón celý Nuttelou je celkom absurdná predstava. V najnovšom teste si adrianisen zobral na mušku novú Sony Xperiu Z3, ktorá obstála na jednotku. Pozrite si nižšie uvedené videá.

Zdroj: phonearena

14.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+