MojAndroid

Spoločnosť Sony sa pri návrhu najnovšej vlajkovej lode Sony Xperia Z3 opäť zamerala na detaily a to platí aj o vnútornej stavbe zariadenia. Dokazuje to tzv. teardown, teda rozobratie zariadenia, ktoré sa v posledných mesiacoch stáva tradíciou po príchode každej významnejšej novinky na trh. Tentokrát sa o technickú stránku postarala firma Ewisetech, ktorá Xperiu Z3 rozobrala do poslednej skrutky.

Nový model smartfónu si drží typicky čistý a modulárny dizajn rozloženia hardvérových prvkov, ktorý opravári zaznamenali už aj pri staršej verzii Xperia Z2. Za predpokladu, že sa niečo stane s vaším novým zariadením, technici v servisných strediskách nebudú mať musieť vynakladať takú veľkú námahu, ako v prípade niektorých iných modelov Android smartfónov. Modulárne rozloženie prvkov však nemusí znamenať, že ceny za opravu tohto modelu budú nižšie než predtým.

Pozrite si ďalšie fotografie z rozobratia novej Xperie Z3. V redakcii už dokončujeme podrobnú recenziu smartfónu, ktorú zverejníme už onedlho.

 

Náš tip
Testujeme Sony Xperia Z3 a Sony Xperia Z3 Compact, pýtajte sa!

Zdroj: phandroid

3.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+