MojAndroid

Len nedávno sme vás informovali, že Sony dovolilo užívateľom modelov Xperia Z2, a Z3, zapojiť sa do BETA programu testovania Android Marshmallow. Neprešlo veľa času, a server Xperia Blog prináša informáciu, podľa ktorej špecifické verzie Sony Xperia Z2, Z3, a Z3 Compact dostávajú update na verziu 6.0.1. Aktualizáciu dostávajú konkrétne Xperia Z2 s označením D6503, Z3 s označením D6603 , a posledná Z3 Compact s číslom modelu D5803. Tí, ktorí vlastnia vyššie menované telefóny, ale iné modelové čísla, si musia na aktualizáciu zatiaľ počkať.

sony_marshmallow

Náš tip
Sony ukazuje, čo nové prináša Marshmallow na Xperiách

Aktualizácia na Marshmallow v podaní Sony predstavuje niekoľko noviniek, ktoré sme vám už bližšie predstavili. Medzi najdôležitejšie partí udeľovanie povolení pre aplikácie, jednoduchšie prostredie fotoaparátu/videa, jednoduchšie zdieľanie, či napríklad lepšia editácia textu. Podľa informácií od majiteľov spomínaných telefónov, jednať sa má o verziu 23.5.A.0.570, ktorá je totožná s verziou, ktorá sa objavila v BETA programe.

Náš tip
Sony uvoľnilo Android 6.0 Marshmallow Beta pre Xperia Z2 a Xperia Z3

Aktualizované 14. 6. 2016 o 13:45

Aktualizáciu so systémom Android 6.0 Marshmallow pre Sony Xperia Z3 Compact je už dostupná aj u nás. Hneď niekoľkí majitelia tohto smartfónu nás informovali o tom, že majú aktualizáciu dostupnú prostredníctvom OTA. Ak vlastníte tento kompaktný smartfón a update ste ešte nedostali, skontrolujte jeho dostupnosť v nastaveniach zariadenia v časti O telefóne.

Zdroj: Androidauthority

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+