MojAndroid

Sony spustil aktualizáciu Xperie Z2 a Xperie Z2 Tablet v celosvetovom merítku. Najnovší Android 5.0 Lollipop si môžete už stiahnuť do svojho smartfónu aj na Slovensku. Dostupný je prostredníctvom OTA, pričom veľkosť nového firmvéru (23.1.A.0.690) je 628 MB. Na jeho stiahnutie tak odporúčame použiť WiFi.

Nový update prináša významné novinky, ktoré sú typické pre čistý Android 5.0 Lollipop. Ide hlavne o nové používateľské rozhranie v štýle Material dizajnu, vynovený vzhľad uzamknutej obrazovky s kartami notifikácií, podporu pre viac používateľských kont, možnosť prenášať aplikácie na microSD a ďalšie.

Ako ste na tom vy, dostali ste už najnovší Lollipop aj na svojej Xperii Z2, či Xperii Z2 Tablete? Dajte nám vedieť v komentároch, ako ste s ním spokojní.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+