MojAndroid

Len včera sa objavila informácia o tom, že vlajková loď spoločnosti Sony má problémy s “náhlou smrťou”. Chyba v softvéri spôsobovala, že smartfón Xperia Z bez dôvodu prestal pracovať a už ho viac nebolo možné zapnúť. V mnohých prípadoch nepomohol ani tvrdý reštart zariadenia. Spoločnosť Sony takmer okamžite vydala prehlásenie, že pracuje na odstránení chyby a zdá sa, že sa jej to v rekordne krátkom čase aj podarilo. Sony totižto začal pre Xperiu Z uvoľnovať aktualizáciu, ktorá by mala spomínanú chybu napraviť. Zatiaľ však neexistuje oficiálny zoznam zmien, takže to nevieme potvrdiť na 100%.

Sony Xperia Z  12

Build verzia firmvéru, ktorý spoločnosť začína sprístupňovať pre majiteľov Xperií Z, nesie označenie 10.1.A.1.434 a prináša rovnakú verziu Androidu 4.1.2 Jelly Bean a kernel 3.4.0. Používatelia, ktorí svoje zariadenia už aktualizovali nehlásia žiadne veľké zmeny a Sony pravdepodobne skutočne updatom opravuje naposledy známe chyby. Update je dostupný prostredníctvom OTA alebo oficiálneho softvéru PC Companion a šíri sa v etapách.

Zdroj: XDA via: gsmarena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+