MojAndroid

Smartfón Sony Xperia Z, ktorý bol spoločnosti predstavený len pred niekoľkými dňami, dostane aktualizáciu na Android 4.2 Jelly Bean krátko po tom, ako sa dostane na trh, informuje zahraničný portál PhoneArena. Originálna informácia pochádza priamo od spoločnosti Sony, ktorá takto odpovedala na otázku v sekcii svojej stránky Q&A (“Otázky a odpovede”).

 

Oveľa zaujímavejšia by však mohla byť odpoveď na otázku, kedy toto zariadenie príde na niektorý zo svetových trhov. Smartfón s 5″ FullHD displejom a najnovšími technológiami od Sony totižto už každý vrúcne očakáva. Niektorí zahraniční operátori zverejnili dátumy predstavenia na február (Poľsko) a marec (Veľká Británia), no s najväčšou pravdepodobnosťou ide len o dohady a špekulácie.  My samozrejme situáciu ohľadom predstavenia najnovšieho kúsku od Sony budeme sledovať a ihneď, čo bude Xperia Z v predaji, vás budeme informovať.

Zdroj: PhoneArena

18.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+