MojAndroid

Nie je tajomstvom, že následujúca vlajková loď japonskej spoločnosti Sony bude model Sony Xperia XZ4. Pred nejakou dobou sa dokonca na internete vďaka známemu leakerovi @OnLeaks objavili rendery tohto zariadenia. A teraz už konečne poznáme presný dátum predstavenia tohto špičkového modelu. Prezradili to pozvánky, ktoré spoločnosť Sony rozoslala ruským a talianskym mediám. Tie pozývajú na predstavenie, ktoré sa uskutoční 25. februára na kongrese MWC 2018 v španielskej Barcelone. Sony Xperia XZ4 síce priamo v pozvánke nie je zmienená, ale je veľmi pravdepodobné, že sa udalosť bude týkať jej. Spolu s ňou by mali byť predstavené aj ďalšie smartfóny.

Rad Xperia sa podľa špekulácií rozšíri aj o modely Xperia XA3, Xperia XA3 Ultra a Xperia L3. Naopak, je veľmi málo pravdepodobné predstavenie menšieho modelu Sony Xperia XZ4 Compact. Viceprezident marketingu spoločnosti Sony pre Severnú Ameriku sa nedávno vyjadril, že zákazníci si žiadajú väčšiu plochu pre zobrazovaný obsah. V poslednej dobe tiež rezonujú špekulácie, že Sony Xperia XZ4 by mohla prísť na trh pod označením Sony Xperia N1. V ponuke španielskeho Amazonu sa nedávno objavil kryt pre Sony smartfón, ktorý dizajnom a trojicou snímačov fotoaparátu odpovedal Sony Xperii XZ4.

Náš tip
Sony prinesie do svojich nových smartfónov laserové rozpoznávanie tváre
17.1.2019
Zdroj: GizmoChina

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+