MojAndroid

Najnovšia bezpečnostná aktualizácia práve dorazila na vybrané smartfóny japonskej značky Sony. Ide konkrétne o smartfóny Sony Xperia XZ a Xperia X Performance, ktoré boli predstavené ešte v roku 2016.

Náš tip
Sony Xperia XZ Premium: 4K v prémiovom balení | RECENZIA

Výrobca prináša júlový balíček bezpečnostných prvkov

Aktualizácia nesie kódové označenie 41.2.A.7.35 a dátum bezpečnostného balíčka je 1. júl 2017. Okrem bezpečnostných prvkov nie sú v rámci danej aktualizácie uverejnené žiadne ďalšie vylepšenia. Podpora zariadení po stránke bezpečnosti je však rovnako dôležitá, ako samotné aktualizácie systému Android.

Náš tip
Sony Xperia XZ Premium prešla testom odolnosti na výbornú | VIDEO

Nová bezpečnostná aktualizácia je už aktuálne distribuovaná medzi používateľov. Vlastníte smartfón z dielne Sony? Akú bezpečnostnú aktualizáciu máte na svojom aktuálnom Android smartfóne? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: gsmarena 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+