MojAndroid

Nie je to tak dávno, čo sme vám priniesli video z Portugalska, kde nám predstavili smartfón Sony Xperia XZ Premium a jeho Super Slow Motion videá. Stali sme sa súčasťou výroby globálneho spotu spoločnosti a na vlastnej koži sme si vyskúšali, ako sa dá aj extra rýchla akcia neuveriteľne efektne natočiť. Tento raz sme zavítali do Chorvátska na Slovenské firemné hry a práve tu sme konečne dostali do rúk finálne kusy Sony Xperia XZ Premium. Počas najrôznejších športových aktivít vo vode aj na suchu sme nakrúcali spomalené videá, ktoré vám chceme v našom vlogu ukázať. No a ako to celé funguje a čo môžeme od novej pýchy so Sony očakávať, to nám už prezradí Rasťo Medveď zo Sony:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Na workshope v Chorvátsku sme spoločne s ostatnými redakciami zároveň aj natočili letné video s novou vlajkovou loďou Sony:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

My v týchto chvíľach už testujeme tento smartfón a vy môžete nechávať svoje otázky pod článkom Testujeme, pýtajte sa.

Za pozvanie na Slovenské firemné hry ďakujeme spoločnosti Sony

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+