MojAndroid
Alžbeta Harry Gavendová 12.september 2017

Kým smartfóny Sony Xperia XZ1 a XZ1 Compact prichádzajú už z balenia s predinštalovaným Androidom 8 Oreo, vybrané Sony smartfóny si na najnovší Android ešte počkajú. No Sony nezaháľa a na zariadenia Sony Xperia XZ Premium posiela aspoň aktualizáciu, ktorá sa postará najmä o zlepšenie výkonu WiFi. Okrem toho sa však môžu majitelia tešiť aj na rôzne opravy chýb a optimalizácie.

Firmvér nesie číslo 45.0.A.7.137 (predošlé číslo zostavy bolo 45.0.A.7.120) a postupne sa už uvoľňuje na jednotlivé zariadenia. Jeho veľkosť je 115,7 MB, čo naznačuje, že sa do tohto updatu nedostali iné skryté funkcionality. Celkovo ide o vylepšenia pochádzajúce z 1.septembra tohto roka.

Sony tiež len pred pár dňami oznámila, že ich vlajková loď Sony Xperia XZ Premium dostane update, kde nebude chýbať horúca novinka z modelu XZ1 s názvom 3D Creator. Pomocou neho viete naskenovať reálne objekty do digitálnej podoby.

Dajte nám vedieť v komentároch, keď vám dorazí spomínaný update s vlepšením WiFi.

Zdroj: gsmarena.com

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

1komentár

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
1

Najlepsi telefon na trhu, 4K to je pastva pre oci kto to videl. Nema konkurenciu v rozliseni a 960 fps kameru tiez nikde inde nenajdete.

Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+