MojAndroid

Katalóg Android telefónov a tabletov na našom webe obsahuje stovky rôznych zariadení, ktoré môžete okrem iného aj porovnávať a prezerať si ich špecifikácie. Tiež ich ale môžete hodnotiť vašimi vlastnými Používateľskými recenziami. Tých ste už napísali takmer 3000, čo je skutočne dosť na to, aby si ostatní čitatelia mohli spraviť nezávislý názor, ktorý im určite pomôže pri kúpe nového zariadenia.

Sony Xperia XA1

Sony Xperia XA1 je veľmi zaujímavý smartfón strednej triedy. Hoci pred pár mesiacmi prišiel na náš trh aj jeho nástupca, stále ide o populárny model, ktorý v strednej triede ponúka rozumnú výbavu. Nájdeme tu 5″ HD displej, slušný výkon vďaka čipu MediaTek Helio P20, 3 GB RAM a 32 GB vnútornej pamäte s podporou microSD pamäťových kariet. Zaujímavosťou je 23 MP zadná kamera, schopná vytvoriť skutočne ostré fotografie. Vpredu zas nechýba 8MP selfie snímač. Vo vnútri telefónu sa nachádza batéria s kapacitou 2300 mAh, ktorá síce zaostáva za súčasným priemerom, ale pri veľkosti 5″ a HD rozlíšení displeja ide ešte o rozumnú hodnotu.

Náš tip
Sony Xperia XA1 je smartfón, ktorý vás bude baviť | RECENZIA

Ako hodnotíte telefón vy?

V našom Android katalógu píšete okrem názorov k smartfónu Sony Xperia XA1 aj hodnotenia ďalších zariadení. Okrem hodnotenia konštrukcie, dizajnu, výkonu, ceny, displeja, výdrže batérie a fotoaparátu má každý používateľ možnosť napísať aj krátku alebo aj dlhšiu recenziu so zhrnutím skúseností z používania. Vďaka tomu má každý ďalší používateľ možnosť prečítať si reálne skúsenosti so zariadením, a to často aj po niekoľkých mesiacoch používania.

Pridávajte aj ďalšie recenzie!

Súhrn skúseností používateľov spolu s desiatkami ďalších recenzií nájdete v našom Android katalógu. Ak chcete aj vy pridať recenziu na svoje zariadenie a podeliť sa o svoje skúsenosti, môžete tak spraviť veľmi jednoducho. Prejdite do nášho Android katalógu a pohľadajte v ňom vaše zariadenie. Následne kliknite na záložku Recenzie a vyberte možnosť Pridať recenziu.

Novinkou je možnosť pridať používateľskú recenziu kliknutím na „+“ v pravom hornom rohu, prípadne kliknutím na zelené tlačidlo „+“ na obrazovke vášho smartfónu.

5.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+