MojAndroid

Po väčšom bratovi Sony Xperia XA Ultra dostáva aktualizáciu na Android 7.0 Nougat aj menší súrodenec z tejto rodiny zariadení. Update pre Sony Xperia XA bol uvoľnený iba deň po tom, ako ho začali získavať majitelia modelu XA Ultra.

Náš tip
Sony Xperia XA1 je smartfón, ktorý vás bude baviť | RECENZIA

Je ale pravdepodobné, že v oboch prípadoch bude obsah aktualizácie veľmi podobný, ak nie úplne rovnaký. To znamená, že majitelia smartfónu sa môžu tešiť na všetky fičúry, ktoré sú používateľom Androidu Nougat dobre známe. Nájdeme tu multitasking s dvomi aplikáciami na jednej obrazovke, vylepšený režim Doze, interaktívne a prispôsobiteľné ikony v paneli s rýchlym spustením a množstvo ďalšieho.

Sony tak znovu potvrdzuje priazeň zákazníkom so súčasnými zariadeniami aj z nižšej triedy. Ak ste majiteľom tohto zariadenia aj vy, kliknite na tento odkaz, kde nájdete súbory na stiahnutie pre váš konkrétny model.

Zdroj: Xperiablog

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.6.2017
  • Vlado

    2x som sa včera pokúsil aktualizovať dcére Xperia XA cez OTA. Vždy inštalácia zlyhala (z recowery sa po chvíli telefón reštartol, bez inštalácie aktualizácie). Cez Xperia Companion zase ani za 4 hodiny nestiahlo aktualizáciu. Viacero užívateľov hlási rovnaké problémy, a že čistá inštalácia (továrne nastavenia) vraj prebehne korektne. Voľného miesta som mal 2,6GB, čo som si myslel, že je dostatočný voľný priestor… :(

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+