MojAndroid

Smartfón Sony Xperia Z by sa mohol objaviť niekedy počas januára budúceho roku. Pravdepodobne bude oficiálne predstavený na CES 2013. Novinkou však je správa o tom, že tento smartfón by sa mohol dočkať aj svojej verzie s dvomi SIM kartami a nový model by mal niesť označenie Sony Xperia X (Odin). Tento smartfón by mal byť taktiež predstavený počas januára budúceho roku.

Podľa dostupných informácií z blogu Sony by mal práve smartfón Sony Xperia X byť dual SIM verziou smartfónu Sony Xperia Z. To by nebolo nič prekvapivé, keďže množstvo smartfónov prechádza aj na svoje „súrodenecké“ verzie v podobe podpory dvoch SIM kariet.

Od smartfónu Sony Xperia X môžeme očakávať, že jeho telo bude ťažšie a objemnejšie, ako má teraz Sony Xperia Z.  Zadná strana bude ozdobená pruhmi, resp. vzorom. Mal by mať malý, flexibilný kryt, ktorý bude zabezpečovať prístup ku SIM  a pamäťovej microSD karte. V pravom dolnom rohu na prednej strane bude umiestnená VGA kamera určená na video hovory.

Všetky tieto informácie je však potrebné brať s rezervou, pretože sú to informácie v rovine špekulácií a dohadov. Určite je potrebné si počkať až do oficiálneho predstavenia v januári, keď by oba telefóny, Sony Xperia X a Sony Xperia Z, mali byť predstavené na CES 2013 v Las Vegas.

Zdroj, foto: Sony, Sony Xperia Blog, SEcafe

31.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+