MojAndroid

Tak ako sľubila spoločnosť Sony, aktualizácia výborného tabletu Sony Xperia Tablet Z sa pomaly začína objavovať pre 4G LTE verzie tabletu s modelovým označením SGP-321. Tablet získava aktualizáciu firmvéru na 10.3.1.A.0.244, čo je podľa portálu XperiaBlog rovnaký build, aký je teraz dostupný pre  Xperia Z, ZL a ZR. Pre Wi-Fi verziu tabletu s označením SGP311 a SGP312 sa aktualizácia zatiaľ neobjavila, no podľa všetkého bude nasledovať hneď po 4G verzii.

Xperia Tablet Z Xperia Tablet Z

Snímky obrazovky jasne ukazujú zmenené umiestnenie niektorých prvkov používateľského rozhrania. Notifikačný panel je situovaný vo vrchnej časti obrazovky a softvérové tlačidlá sú odteraz v strede. Novinkou je aj rýchla ponuka nastavení, ktorá je známa najmä z iných smartfónov z línie Xperia. Zatiaľ nevieme, či sa v novej verzii objavia aj widgety na uzamknutej obrazovke, Daydream alebo používateľské kontá, no ich prítomnosť je veľmi pravdepodobná. Aktualizácia sa podľa správ šíri vo fázach a žiadne informácie o predpokladanej dostupnosti na Slovensku zatiaľ nie sú k dispozícii. Ak sa vám aktualizácia sprístupní prostredníctvom OTA, určite nám dajte vedieť a my budeme informovať o statných používateľov.

Sony Xperia Tablet Z

Android 4.1 (Jelly Bean)10.1"
1.5 GHz Qualcomm APQ8064+MDM9215M 1920 x 1200
2 GB8.1 MPix
16 GB1080p@30fps

Zdroj: xperiablog

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+