MojAndroid

Spoločnosť Sony je jednou z mála, ktoré si dávajú naozaj záležať na tom, aby aktualizáciu na novší Android získali aj ich zariadenia zo strednej triedy. Dôkazom toho je aktualizácia na nový Android 6.0 Marshmallow, ktorú spoločnosť vypustila pre modely Sony Xperia M5 a Sony Xperia M4 Aqua cez OTA, teda over-the-air.

Aktualizácia s Androidom 6.0 Marshmallow pre model Xperia M5 nesie číselné označenie 30.2.A.0.100 a spočiatku bude dostupná pre variant E5603, ktorý sa predáva aj u nás. Okrem single SIM verzie dostane aktualizáciu aj verzia s dual SIM funkcionalitou. Pri modeli Xperia M4 Aqua nesie aktualizácia označenie  26.3.A.0.131 a dostupná by mala byť pre všetky varianty. O dostupnosti aktualizácie na vašom zariadení by vás malo informovať oznámenie v notifikačnej lište, prípadne si jej dostupnosť môžete skontrolovať v Nastavenia > Informácie o zariadení > Aktualizácia systému. 

Zdroj: XperiaBlog, (2)

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+