MojAndroid

Medzi najpopulárnejšie smartfóny strednej triedy patril vlani smartfón Sony Xperia M. Nástupca v podobe Sony Xperia M2 je v mnohých smeroch lepší a medzi užívateľmi tiež pomerne populárny. Výrobca myslí aj na zariadenia strednej triedy, o čom svedčí aj posledná aktualizácia pre toto zariadenie z augusta tohto roka, keď bol sprístupnený systém Android 4.4.2. Spoločnosť Sony sa ale vyznamenala a aj napriek tomu, že teraz zrejme pracuje na sprístupnení aktualizácie na Androdi 5.0 pre svoje vlajkové lode, nezabudla ani na model Xperia M2, pre ktorý je prístupný Android 4.4.4 KitKat.

xperia-m2-kitkat

Táto aktualizácia je poslednou revíziou systému, ktorý je stále nainštalovaný na mnohých zariadeniach z posledného obdobia. Android 5.0 je uvoľňovaný postupne a zatiaľ si ho môžu užívať zväčša iba užívatelia zariadení Nexus a Motorola. Aj majitelia smartfónu Sony Xperia M2 však majú dôvod na radosť, keďže aktualizácia prináša niekoľko noviniek a vylepšení. Medzi tie patrí oprava posunu zvukovej stopy, ktorá bola objavená v poslednej aktualizácii. Niektorí užívatelia sa tiež sťažovali na rýchle vybíjanie batérie, no zatiaľ nie je potvrdené, či bol tento nedostatok odstránený. Verzia nového systému nesie označenie 18.3.1.C.0.21 a o aktualizácii informovali užívatelia z rôznych častí sveta. Máte najnovší dostupný softvér na svojej Xperii M2 nainštalovaný aj vy? Dajte nám vedieť v diskusii, aké novinky a vylepšenia ste spozorovali.

Zdroj: Xperiablog via GSMarena

26.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+