MojAndroid

Produktové portfólio spoločnosti Sony obsahuje niekoľko zariadení, ktoré sú vybavené technológiou NFC. V novom reklamnom spote sa japonský výrobca rozhodol prezentovať jej využitie. Mladý chlapec, vybavený vlajkovou loďou Xperia Z, sa snaží zaujať pozornosť dievčata a rozhodne sa ju zastaviť na školskej chodbe. Svoj smartfón priloží k jej bezdrôtovým slúchadlám MDR-1RBT a pomocou NFC sa spáruje cez Bluetooth a prehrá jej svoj “love song”. Dievča chová rovnaké pocity k chlapcovi a priloží svoju bielu Xperiu Z k chlapcovej a rovnako mu pošle podobnú pieseň.

Zariadenia od Sony ponúkajú aj iné využitia technológie NFC. Je to napríklad “One Touch” spárovanie smartfónu so Smart TV od Sony. Stačí priložiť napríklad spomínanú Xperiu Z k podporovaným ovládačom televízie. Recenziu na slúchadlá, ktoré sa objavili vo videu si môžete prečítať v marcovom čísle nášho Android Magazínu.

Náš tip
Recenzia | Sony MDR-1RBT | Prémiové Bluetooth slúchadlá pre každého
28.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+