MojAndroid

Mobilnej divízii japonskej spoločnosti Sony sa v posledných rokoch v predajoch veľmi nedarí, napriek tomu sú jej telefóny kvalitným hardvérom a Sony sa pravidelne poctivo stará o ich aktualizácie softvéru. Okrem toho k nim ponúka aj dodatočný softvér a obsah v obchode Google Play. Takou formou obsahu sú aj témy pre domovskú obrazovku a rozhranie Sony smartfónov radu Xperia. Najnovšou jeho témou je Xperia Venom Theme. Tá by mala byť zároveň propagáciou pre najnovší komiksový film Venom, ktorý má premiéru už tento týždeň.

Postava antihrdinu symbionta Venoma sa najprv objavila v komiksoch populárneho Spider-mana, kde mu najprv slúžil ako oblek s dodatočnými schopnosťami. Po tom čo si Spider-man uvedomil, že tento symbiont ho začína viac a viac ovládať, zbavil sa ho a Venom si našiel nového hostiteľa Eddie Brocka. Samozrejme sa okamžite snažil Spider-manovi pomstiť, ale časom sa z tejto zápornej postavy stala neutrálna, so Spider-manom spolupracovala a dostala vlastné komiksové zošity. Téma s Venomom funguje na modeloch Xperia XZ2, XZ2 Compact, XZ1, XZ1 Compact, XZ Premium, XZs, X, Z, Z5, Z5c, Z3, Z3c, Z2, Z1, Z1c, E3, T3, M4, XA, XA1, T2, C4, Z, Z2 Tablet, Z3 Tablet Compact, Z4 Tablet, Xperia Touch.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Sony Xperia XA2 a XA2 Ultra dostanú Hi-res audio
4.10.2018
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+