MojAndroid

Spoločnosť Sony uvedie po prvý krát do predaja vlastný smart cover Style Cover SCR24, ktorý bude určený pre najnovšiu vlajkovú loď Sony Xperia Z3. Ochranný obal ponúka okienko na strane displeja, vďaka ktorému bude môcť používateľ získať prístup k najdôležitejším funkciám bez toho, aby musel kryt otvoriť.

Podobne, ako obaly iných výrobcov, aj novinka od Sony umožňuje výber toho, čo sa má v okne zobrazovať. Okrem notifikácií a času umožňuje zobrazovať aj tzv. smart window aplikácie a widgety. Tieto sa objavia samozrejme až potom, čo sa obal zatvorí (telefón rozozná stav otvorenia obalu na základe magnetického senzora). Aj pri nasadenom obale bude mať používateľ prístup ku všetkým portom, ako aj nabíjaciemu portu.

Sony-SCR24-Style-Cover_6-640x433 Sony-SCR24-Style-Cover_5-640x433

Hoci sa nejedná o prevratnú novinku, množstvo používateľov zariadení od Sony uvíta možnosť zakúpiť si originálne príslušenstvo v tejto podobe. Obal bude dostupný v štyroch prevedeniach, aby zodpovedali farbe vašej Xperie Z3. Predaj by sa mal začas spolu so smartfónom.

Sony-SCR24-Style-Cover_2-640x433 Sony-SCR24 Sony-SCR24 Sony-SCR24

Zdroj: xperiablog

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+