MojAndroid

Spoločnosť Sony priniesla správu v podobe oznámenia o aktualizácii svojich zariadení na Androdi 4.0. Aktualizácie by sa mali začať objavovať „v polovici apríla“ a postupne by mali byť aktualizované modely z najnovšieho radu Xperií z roku 2011: Xperia Neo V, Arc S a Ray.

Správa od spoločnosti Sony:

„Prvé Xperia modely, ktoré dostanú upgrade budú Xperia Arc S, Neo V a Xperia Ray. Tieto prvé modely sa dočkajú aktualizácie v polovici apríla a pokračovať sa bude počas nasledujúcich 4-6 týždňov.

Nadväzovať budú Xperia Arc, Xperia PLAY, Xperia Neo, Xperia mini, Xperia mini pro, Xperia pro, Xperia active a Sony Ericsson Live s Walkmanom, ktoré získajú aktualizáciu koncom mája začiatkom júna.“

Ak si chcete vyskúšať Beta verziu ICS ROM, môžete si ju stiahnuť na tomto linku. Ak chcete získať viac informácií, môžete sa pozrieť na vývojársky blog Blogs.sonymobile.com.

Zdroj: Eurodroid.com,blogs.sonymobile.comFoto: blogs.sonymobile.com

31.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+