MojAndroid

Spoločnosť Sony dosadila do pozície riaditeľa pre trhy strednej Európy  nového človeka, Tibora Wagnera. Jeho úlohou bude rozvíjať trhy mobilných telefónov v Poľsku, Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku.

Wagner pôsobil vo vedení spoločnosti Sony Ericsson, kde bol zodpovedný za strategickú spoluprácu so skupinou  Deutsche Telekom. Osem rokov riadil obchodné aktivity spoločností Ericsson a Sony Ericsson v strednej a východnej Európe a v rokoch 2009 až 2011 pôsobil ako generálny riaditeľ talianskej pobočky spoločnosti.

 

„Verím, že nová rada smartfónov od Sony a synergia s ostatnými produktmi Sony nám poskytne nové obchodné príležitosti na všetkých trhoch strednej Európy a zákazníkov Sony obohatí o skvelé nové zážitky”, uviedol Tibor Wagner.

Zdroj: Tlačová správa Sony

6.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+