MojAndroid

Podľa dostupných informácii z blogu spoločnosti Sony, v najbližšom období bude Sony pokračovať v  aktualizácii smartfónov Sony Xperia na Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Aktualizácia by sa mala dotknúť niekoľkých zariadení, ktoré boli do voľného predaja dodané počas roku 2011.

Minulý týždeň sa mohli tešiť „zo zmrzlinového sendviča“ majitelia zariadení Sony Xperia P.

Tento týždeň spoločnosť Sony sľubuje pokračovanie v aktualizácii pre zariadenia ako Xperia arc, Xperia arc S, Xperia neo, Xperia neo V, Xperia mini, Xperia pro, Xperia active a Xperia ray. Sony sľubuje vylepšenie výkonu, opravu chýb a množstvo ďalších zlepšení. Ďalšie zariadenia ako Xperia mini pro, Xperia neo L a Live Walkman dostanú aktualizáciu počas najbližších týždňov.

Aktualizácia prebieha prostredníctvom OTA (over-the-air) pre všetkých používateľov, ktorí už vlastnia na svojich zariadeniach Android 4.0 Ice Cream Sandwich v predošlej verzii, v opačnom prípade, ak ste ešte neprešli na ICS, budete musieť aktualizáciu vykonať prostredníctvom počítačového pripojenia na PC Companion pre operačný systém Windows alebo Bridge pre Mac.

Zdroj, foto: blog.sonymobile.com

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+