MojAndroid

Predstavenie telefónu Xperia S je podporené uvedením troch nových položiek príslušenstva Smart Extras,  ktoré obohacuje zážitky s Androidom a prináša obsah do zákazníckych smartfónov celkom novým spôsobom.

Xperia Smart Tags – zmeňte nastavenia vášho smartfónu jediným pohybom


Xperia Smart Tags fungujú s akýmkoľvek smartfónom s aktivovaným NFC, vrátane telefónu Xperia S. Jednoduchým dotykom telefónu s aktivovaným NFC s tagom SmartTag, ktorý má tvar a veľkosť malého žetonu, aktivujete v telefóne prednastavený profil; príkladom môže byť SmartTag pre budík pri posteli, alebo SmartTag pre GPS aplikáciu vo vašom automobile. Tieto profily možno jednoducho personalizovať tak, aby zohľadňovali vkus kohokoľvek a sú navrhnuté tak, aby šetrili čas užívateľa a zjednodušili jeho život so smartfónom.

Smart Wireless Headset pro –  Bluetooth náhlavná súprava s viacerými funkciami

Táto stereo náhlavná súprava na báze technológie Bluetooth, určená pre  smarfóny na báze OS Android, má okrem špičkového zvuku viacero funkcií. Na displeji súpravy Smart Wireless Headset pro môžu užívatelia čítať textové správy, vidieť prichádzajúce hovory, pristupovať k notifikáciám aplikácie kalendár a ešte omnoho viac.  Pri odpojení od telefónu funguje aj ako samostatný MP3 prehrávač a rádio.

SmartWatch – prístup k aplikáciám a funkciám smartfónu pomocou mikrodispleja pre Android

SmartWatch je príslušenstvo vo forme mikrodispleja určeného na komunikáciu so smartfónom Android prostredníctvom technológie Bluetooth. Zákazníci môžu napríklad diskrétne pristupovať k textovým správam, updatom sociálnych médií a ovládať hovory alebo hudbu. Displej je upevnený na remienku a možno ho nosiť ako hodinky. SmartWatch bude možné personalizovať prostredníctvom aplikácií na Android Market.

Zdroj: tlačová správa

12.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+