MojAndroid

Sony už dávnejšie avízovalo, že v Dubaji plánuje spustenie prvého podvodného obchodu na svete. V ňom malo demonštrovať odolnosť a funkcie svojich telefónov, ktoré sú v prípade vlajkových modelov certifikované ako IP68, čo znamená, že ich bez problémov môžete ponoriť 1 meter pod vodu, a to po dobu maximálne pol hodinu. Obchod s názvom Sony Aquatech, je situovaný 4 metre pod hladinou na jednej z dubajských pláží. Sony tu prezentuje a predáva zrejme všetky zo svojich vodeodolných produktov, pričom o ich obsluhu a predaj sa starajú školení potápači. Doteraz sme na tento unikátny showroom od Sony nemali žiadny bližší pohľad, teraz však máme k dispozícii prvé fotografie aj z jeho vnútra. Otázne je, ako si zariadenia od Sony poradia so slanou vodou, v ktorej ich spoločnosť ukazuje.

Tweets_about__XperiaAquatech_hashtag_on_Twitter2 Sony_Xperia_on_Twitter___The__worldsfirst__underwater_pop-up_smartphone_store_opened_today__Check_out__XperiaAquatech_http___t_co_MYRdn7MZfZ_4 Sony_Xperia_on_Twitter___The__worldsfirst__underwater_pop-up_smartphone_store_opened_today__Check_out__XperiaAquatech_http___t_co_MYRdn7MZfZ_3 Sony_Xperia_on_Twitter___The__worldsfirst__underwater_pop-up_smartphone_store_opened_today__Check_out__XperiaAquatech_http___t_co_MYRdn7MZfZ_2 Sony_Xperia_on_Twitter___The__worldsfirst__underwater_pop-up_smartphone_store_opened_today__Check_out__XperiaAquatech_http___t_co_MYRdn7MZfZ_

5.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+