MojAndroid

Len včera vyšli najavo nové dohady o tom, že HTC chystá 5-palcové zariadenie s FullHD displejom a výbornou hardvérovou výbavou a už tu máme ďalšie dohady s podobnými parametrami. Tentokrát sa však jedná o zariadenie od spoločnosti Sony, ktoré by malo byť pomenované podľa “panovníka Asgardu”, ktorý sa volal Odin. Ak ste majiteľom niektorého z Android zariadení od spoločnosti Samsung, názov Odin vám je určite známy. Hlavne, ak máte na svojom zariadení root.

Sony Odin by malo byť zariadenie s 5-palcovým FullHD displejom a výkonným procesorom Snapdragon S4 Pro APQ8064. Prítomná by mala byť aj operačná pamäť RAM s hodnotou 2GB, dohady hovoria aj o displeji s technológiou Sony Mobile Bravia Engine, čo je logické, nakoľko Sony túto svoju technológiou vkladá do všetkých svojich nových mobilných zariadení. Ďalšie dohady spomínajú aj možnosť, že by toto zariadenie mohlo mať 6-palcovú uhlopriečku displeja a malo by byť prvým mini-tabletom, prípadne tabletofónom od Sony. Nevylučuje sa ani možnosť dvoch verzií tohto zariadenia s oboma veľkosťami displeja.

Nakoľko ide zatiaľ len o dohady, opisované parametre sa môžu zmeniť. O novinách ohľadom zariadenia Sony Odin vás budeme priebežne informovať.

Zdroj: AndroidAuthority

11.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+