MojAndroid

Sony Xperia 5 nie je jediné zaujímavé zariadenie, ktoré japonská spoločnosť Sony tento týždeň predstavila. Pre všetkých audiofilov prináša nový walkman Sony NW-ZX507 so systémom Android. Vyznačuje sa špičkovým zvukom, Wi-fi a podporou streamovacích služieb. Spoločnosť o ňom informuje vo svojej tlačovej správe.

Sony NW-ZX507 displej

Vyspelé technológie a prevedenie prinášajú dokonalý zvuk

So Sony NW-ZX507 si vychutnáte vysokú kvalitu zvuku vďaka 4,4 milimetrovému vyvažovaciemu jacku, natívnemu DSD (11,2 MHz) a prehrávaniu PCM 384kHz/32bit podporovanému technológiou S-master HX. Novinka disponuje aj procesorom DSEE HX. Procesor DSEE HX funguje dokonca aj vtedy, keď hudbu streamujete. NW-ZX507 navyše podporuje bezdrôtové prehrávanie audia vo vysokom rozlíšení (Hi-Res Audio Wireless) prostredníctvom LDAC.

Sony NW-ZX507 jack

Špičkovej kvality zvuku pomáha aj prémiové prevedenie konštrukcie. Telo prehrávača sa skladá z frézovaného hliníkového rámu a frézovaného medeného bloku.Vďaka nemu dosahuje čistý a silný zvuk. Nový kondenzátor FTCAP (high polymer capacitor) a elektrochemický dvojvrstvový kondenzátor EDLC (Electric Double-Layer capacitor) spoločne zaisťujú výrazné basy. Vynikajúci zvukový rezistor a výnimočne kvalitné letovanie prinášajú čisté vokály a zvuk, ktorý dáva vyniknúť každému detailu skladby.

Systém Android, Wi-fi a dotykový displej

Systém Android a pripojenie Wi-Fi poskytnú jednoduchý prístup k miliónom skladieb, ktoré môžete streamovať alebo sťahovať prostredníctvom obľúbenej aplikácie priamo vo vašom Walkmane. Môžete ho tiež pripojiť k počítaču, čím získate pohodlný prístup k svojej zbierke hudby.

Sony NW-ZX507 tlačítka

Vďaka 3,6- palcovému dotykovému displeju je ovládanie Walkmanu pohodlné a štýlové. Model je tiež vybavený USB-C portom a slotom pre micro SD karty. Na strane sa nachádzajú tlačidlá, ktoré zaisťujú jednoduché používanie. Navyše s výdržou batérie až 20 hodín môžete bezstarostne počúvať jeden album za druhým. Sony NW-ZX507 bude dostupný v novembri v čiernom prevedení. Cena zatiaľ nie je známa.

Náš tip
S týmito slúchadlami od Sony zabudnete na zvuky okolia
6.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+