MojAndroid

Sony Ericsson Xperia Arc HD, ktorý poznáme pod kódovým označením Nozomi, bol dnes prvýkrát zachytený na fotografiách. Vyzerá to teda tak, že dohady zo včerajšieho dňa o jeho príprave boli pravdivé a toto je len potvrdením toho, že Sony Ericsson sa snaží dohnať konkurenciu. Tento super vyzerajúci telefón by mal byť podľa všetkého vybavený dvojjadrovým procesorom s taktom 1,5GHz (konečne), 1GB RAM, 32GB vnútornej pamäte, prednou kamerou, Androidom 2.3.5 a samozrejme HD displejom 720p (1280×720 px/320dpi) s uhlopriečkou 4,3 palca. Novinkou by mal byť aj kvalitný Xmor R snímač fotoaparátu na zadnej strane, s rozlíšením až 12Mpix a LED bleskom (pri pomere strán 4:3 je rozlíšenie 12Mpix a pri 16:9 majú snímky 9Mpix).

Hoci procesor by mal byť už dvojjadrový, podľa testu Quadrant v ktorom získal 1800 bodov nepôjde o žiadneho preborníka výkonu ako v prípade Galaxy SII, ale bude porovnateľný s HTC Sensation, ktorý v našej recenzii dosiahol 1949 bodov. Do úvahy musíme zobrať aj fakt, že môže ísť o testovaciu vzorku, ktorá nemusí byť úplne doladená. Počkajme si preto ešte na ďalšie detaily. O novinkách vás budeme samozrejme informovať.

Ako sa vám zatiaľ Xperia Arc HD (Nozomi) pozdáva?

Zdroj: androidcentral.com, phonearena.com

5.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+