MojAndroid

Spoločnosť Sony Ericsson Slovakia spustila v týchto dňoch unikátnu službu Help Desk na svojom Facebookovom profile www.facebook.com/#!/SonyEricssonSlovakia. Svojim fanúšikom tak poskytuje jedinečnú príležitosť online podpory s akýmikoľvek otázkami alebo technickú pomoc s telefónmi Sony Ericsson.

Otázky môžu fanúšikovia klásť na špeciálnej záložke Help Desk http://www.facebook.com/#!/SonyEricssonSlovakia?sk=app_136975533034916, kde by mali byť zodpovedané čo najrýchlejšie, s menším meškaním cez víkendy. Fanúšikom stále zostáva aj možnosť používať nástenku, ak sa budú chcieť spýtať akúkoľvek otázku druhých fanúšikov. Spoločnosť sa týmto krokom opäť približuje k svojim zákazníkom aj v prostredí sociálnych médií, ktoré sú fenoménom dnešných dní.

8.4.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+