MojAndroid

Máme výbornú správu pre všetkých majiteľov telefónov Xperia od Sony Ericsson. Spoločnosť prostredníctvom holandskej pobočky totižto potvrdila aktualizáciu na Android Ice Cream Sandwich, pre všetky modely Xperia z tohto roku – urobila tak uverejnením prehlásenia na Facebooku. Aktualizácia by mala prebiehať počas budúceho roka. Presne dátumy pre jednotlivé modely neboli stanovené, ale jedno je isté – Ice Cream Sandwich bude! Či už začiatkom roka alebo neskôr, majitelia smartfónov Xperia Arc, Ray, Play, Mini Pro, Neo a ďalších sa majú na čo tešiť ;).

Voľný preklad:

“Po aktualizácii našich telefónov radu Xperia 2011 na Android 2.3.4 sa pripravuje ich upgrade na novú verziu Androidu. Informácie o updatoch budú publikované na našom blogu http://blogs.sonyericsson.com/. “

Medzi prvými kto sľúbil aktualizáciu na Ice Cream Sandwich je aj Motorola, ktorá pre svoju novú vlajkovú loď RAZR prisľúbila update už začiatkom budúceho roka.

Zdroj: androidcommunity.com

20.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+