MojAndroid

Prvý dvojjadrový Android smartfón spoločnosti Sony Ericsson sa znova ukázal. Tentokrát sa na internete objavil výrez z popisu tohto telefónu aj s jeho obrázkom. Ten nám okrem toho, že telefón bude vedieť nahrávať Full-HD video a bude mať podporu microSD kariet, veľa nového  nepovie, ale aspoň sme mohli opäť vidieť tento coolovo vyzerajúci mobil. Vlastne je tu ešte jedna vec, ako môžete vidieť na displeji máme lock screen z Ice Cream Sandwich, takže Nozomi bude pravdepodobne aj prvým telefónom radu Xperia, ktorý bude fungovať s najnovším operačným systémom od Google. Podľa phandroid.com by sa Nozomi mohol volať Xperia Cloud.

Len pre prípad, že ste nečítali náš nedávny článok o Sony Ericsson Nozomi, tak by vás mohlo zaujímať, že tento smartfón bude pravdepodobne vybavený 720p HD displejom s uhlopriečkou 4,3 palca (podľa niektorých zahraničných portálov by to však podľa obrázku mohlo byť menej, 4 palce), 1GB RAM, 32GB vnútornej pamäte a 12MPix Xmor R snímačom.

Update:

Na Sony Ericsson blogu sa objavili ďalšie oficiálne fotografie smartfónu Sony Ericsson Nozomi spolu s ďalšími zatiaľ neznámymi zariadeniami, ktoré už nesú logo spoločnosti SONY (prečítajte si Sony kúpil Ericsson za viac ako miliardu eur).

A teraz už obrázky spomínaných dvoch neznámych smartfónov s logom SONY.

 

 

Zdroj: androidcommunity.com, xperiablog.net

5.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+